X
تبلیغات
زولا


علایم روانی دخترانی که آرایش غلیظ می کنند+عکس


امروز درسایت دکتر سلام مطلب عجیبی در باره علایم روانی آرایش تند و غلیظ دخترانه خوندم که حیفم اومد با آبجیای گل خودم شریک نکنم.


آموزش آرایش زیبای دخترانه

 


آیا دختران و زنانی که زیاد آرایش می کنند شخصیت ضعیفی دارند؟!


آرایش متعارف و معمولی دختران و بانوان چیزی بدی نیست اما اگر دختری نسبت به آرایش خود بیش از حد وسواس باشد قطعا نشان دهنده مشکلی هست.

آیا شما هم جزو افرادی هستید که زیاد آرایش می کنند و با آرایش نسبتا غلیظ در اجتماع ظاهر می شوند؟ این کار شما به اعتماد به نفس و روحیه شخصی تان بر می گردد؛ با ما همراه باشید.

جمشید قربانی  با بیان این مطلب، اظهار کرد: فردی که ذهن آرام و افکار سازمان ‌یافته‌ای داشته و به خود نگاه مثبتی دارد از حرمت و اعتماد به ‌نفس بالا و تا حدودی از شخصیت عمیقی برخوردار است، چنین فردی چندان ضرورتی نمی‌بیند که برای جلب نظر و قضاوت دیگران دست به اعمال تأییدی و آرایش های نامتعارف و بیش از حد غلیظ بزند.
این کارشناس افزود: در واقع اشخاص علی‌الخصوص دختران و زنانی که زننده و خارج از عرف جامعه لباس پوشیده و آرایش می‌کنند از منظر علم روان‌شناسی از وضعیت جنسیتی و جسمی خود ناراضی‌اند و از درون احساس پوچی می‌کنند. این‌گونه افراد کسانی هستند که نیاز مبرمی به توجه تمام اقشار جامعه را در خود احساس کرده و همیشه به دنبال تایید دیگران به سر می‌برند.


آرایش زیبای دختران

وی ادامه داد: البته باید اذعان کرد که ظاهر شلخته و نامرتب نیز در هر دو جنس زن و مرد به نوع خود نشان‌دهنده اعتماد به ‌نفس پایین و تخریب ‌شده است. در واقع این دسته از افراد هم برای درون خود ارزش چندانی قائل نیستند و معتقدند از نظر ظاهری در سطح بسیار پایینی قرار دارند و هیچ‌گاه نمی‌توانند برای اطرافیان خود جذاب باشند.
قربانی با تأکید بر اینکه بین هوش عاطفی و هیجانی و ظاهر شیک و جذاب ارتباط مستقیم وجود دارد، تصریح کرد: افرادی که از ضریب هوشی بالایی برخوردارند سطح نرمالی از عزت و اعتماد به ‌نفس دارند، بنابراین متناسب با محیطی که در آن قرار دارند لباس می‌پوشند، خود را می‌آرایند و رفتار می‌کنند؛ در واقع این افراد شخصیت سالمی داشته و برای نوع پوشش خود مترصد آرایش های چشم گیر و تأیید دیگران نیستند.
وی همچنین افزود: این گروه کسانی هستند که در هر شرایطی خود را با جمع هماهنگ کرده و تناسب رفتاری دارند و این تناسب را به جلب نظر دیگران ترجیح می‌دهند. این افراد اگر مورد تأیید دیگران قرار بگیرند از صمیم قلب خوشحال می‌شوند، اما در صورت عدم ‌تأیید هم ناراحت نشده و عکس‌العمل درونی خاصی ندارند.http://afghanistan-girl.blogsky.com/1392/07/22/post-118/%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%87
قربانی در ادامه خاطرنشان کرد: می‌توان گفت افرادی که شخصیت زیبا، فرهیخته و پخته‌ای دارند از نظر ظاهری نرمال، شیک، تمیز و مرتب بوده و ترجیح می‌دهند به‌ جای لباس و آرایش‌های غیرمتعارف و زننده به تکامل روزافزون درون خود توجه کنند. منبع: Hidoctor.ir


مطلب پیشنهادی:


عکس های صد درصد دیدنی از خوشگل ترین دختران دنیا + عکس ها رو حتما بیبینین عاشق شون می شین!!!

 

علایم روانی آرایش بیش از حد غلیظ و غیر متعارف دخترانه، زیبایی و آرایش دخترانه، نکته ای آموزنده در باره میزان آرایش بانوان و دختران.

[ دوشنبه 22 مهر 1392 ] [ 20:14 ] [ ملکه رحمانی ]

[ 1 نظر ]